Badec 4-hry : skupina B (2017-2018) rozlosování a výsledky
1. kolo
Datum a čas | Domácí | Hosté | Výsledek | Kde se hraje | |
---|---|---|---|---|---|
28/11/17 17:00 | Zedníček P., Svoboda T. | Bílek J., Liška J. | 3:0 | Happy Sport | ? |
21/02/18 20:37 | Večeřa M., Michlíček D. | Hybášek S., Teichmann R. | 3:0 | Happy Sport | ? |
28/03/18 09:25 | Prudík A., Polák M. | Málek T., Říha V. | S:S | Happy Sport | ? |
2. kolo
Datum a čas | Domácí | Hosté | Výsledek | Kde se hraje | |
---|---|---|---|---|---|
23/01/18 18:00 | Souhrada M., Raus D. | Zedníček P., Svoboda T. | 3:0 | Happy Sport | ? |
11/03/18 19:45 | Bílek J., Liška J. | Večeřa M., Michlíček D. | 0:3 | Happy Sport | ? |
22/03/18 12:11 | Hybášek S., Teichmann R. | Prudík A., Polák M. | 0:3 | Happy Sport | ? |
3. kolo
Datum a čas | Domácí | Hosté | Výsledek | Kde se hraje | |
---|---|---|---|---|---|
12/11/17 18:00 | Večeřa M., Michlíček D. | Souhrada M., Raus D. | 3:2 | Happy Sport | ? |
07/12/17 19:30 | Málek T., Říha V. | Hybášek S., Teichmann R. | 3:0 | Happy Sport | ? |
16/03/18 16:00 | Prudík A., Polák M. | Bílek J., Liška J. | 3:0 | Happy Sport | ? |
4. kolo
Datum a čas | Domácí | Hosté | Výsledek | Kde se hraje | |
---|---|---|---|---|---|
17/12/17 18:00 | Souhrada M., Raus D. | Prudík A., Polák M. | 3:0 | Happy Sport | ? |
02/02/18 18:00 | Zedníček P., Svoboda T. | Večeřa M., Michlíček D. | 2:3 | Happy Sport | ? |
05/03/18 21:00 | Bílek J., Liška J. | Málek T., Říha V. | 0:3 | Happy Sport | ? |
5. kolo
Datum a čas | Domácí | Hosté | Výsledek | Kde se hraje | |
---|---|---|---|---|---|
05/12/17 17:30 | Prudík A., Polák M. | Zedníček P., Svoboda T. | 0:3 | Happy Sport | ? |
01/02/18 20:00 | Málek T., Říha V. | Souhrada M., Raus D. | 0:3 | Happy Sport | ? |
03/04/18 09:32 | Hybášek S., Teichmann R. | Bílek J., Liška J. | S:S | Happy Sport | ? |
6. kolo
Datum a čas | Domácí | Hosté | Výsledek | Kde se hraje | |
---|---|---|---|---|---|
27/11/17 18:00 | Zedníček P., Svoboda T. | Málek T., Říha V. | 3:2 | Happy Sport | ? |
07/02/18 18:00 | Souhrada M., Raus D. | Hybášek S., Teichmann R. | 3:0 | Happy Sport | ? |
10/03/18 11:00 | Večeřa M., Michlíček D. | Prudík A., Polák M. | 1:3 | Happy Sport | ? |
7. kolo (poslední kolo)
Datum a čas | Domácí | Hosté | Výsledek | Kde se hraje | |
---|---|---|---|---|---|
20/02/18 18:00 | Hybášek S., Teichmann R. | Zedníček P., Svoboda T. | 0:3 | Happy Sport | ? |
11/03/18 20:15 | Málek T., Říha V. | Večeřa M., Michlíček D. | 0:3 | Happy Sport | ? |
03/04/18 17:00 | Bílek J., Liška J. | Souhrada M., Raus D. | 0:3 | Happy Sport | ? |
MOŽNOSTI SOUTĚŽE
Nejbližší sportovní události
Čtvrtek | 21. 3. 2024 | 17:30 Ctvrtecni behani bez balonu | |
Soutěžíme v | 13 sportech |
Rozehráno bylo již více jak | 548 lig / soutěží |
A to ve více jak | 175 kolech / sezónách |
Bylo odehráno celkem | 4670 zápasů |
Soutěží se zúčastnilo více jak | 659 hráčů |
A v týmových soutěžích | 165 týmů |
Nový rozcestník rezervací sdružuje rezervace z:
Víceúčelové sportoviště za 2. ZŠ River Bowling Charita: skup. cvičení & lez. stěna Squash, badminton, šlapací stroje Na Areálu: Tenis. & Volejbal. kurty Lyžař. & Snb. škola Fajtův kopec Házenkářská sportovní hala
Víceúčelové sportoviště za 2. ZŠ River Bowling Charita: skup. cvičení & lez. stěna Squash, badminton, šlapací stroje Na Areálu: Tenis. & Volejbal. kurty Lyžař. & Snb. škola Fajtův kopec Házenkářská sportovní hala