Novinky Koloběh Velmez 2014

Publikováno: 30.08.2014 19:39 Autor: Milan Salaš
Kategorie: Závody, akce a přednášky

SCVM.cz pořádá 25.10. 2014 závod Koloběh Velmez. Běžeckého závodu ve dvojici muž-žena se může zúčastnit každý bez rozdílu. Start a cíl závodu je na pobočce ?Areál zdraví? na ulici Sportovní 7, start je stanoven na 14:00. Po závodu se můžete těšit na grilovačku streaků, která je v ceně startovného. Startovné na osobu činí 200,-Kč. Pravidla Koloběhu jsou následující:

  1. Běží a zároveň i jede se 25 km kolem Velkého Meziříčí
  2. Závod se koná pouze ve dvojIci muž-žena a společně musí dorazit do cíle
  3. Společný start
  4. Běhehem závodu musí být dvojce neustále ve vizualním kontaktu
  5. Dvojce je povinna trať absolvovat s jedním kolem (doporučujeme MTB)
  6. Na kole může jet pouze jeden z dvojice
  7. Kolo se musí předávat z ruky do ruky
  8. Fair-play!
  9. Trasa závodu bude značena v célé jeho délce

Pro úplnost doplňuji, že závodu se účastní muž a žena zároveň, běží spolu po celou dobu a vždy jeden ze dvojce může jet na kole. Není dovoleno si navzájem pomáhat tlačením nebo táhnutím. Prostě každý máme svědomí a srdce na pravém místě a není potřeba vypisovat všechny možné nefér metody a postupy. Závod Vás provede po kopcích okolo VM a jde nám o hezký sportovní zážitek a ne o kvalifikaci na OH.

Pro přihlášení do závodu je nutné se registrovat na webu www.scvm.cz a přihlásit se na akci KOLOBĚH VELMEZ. Termín závazných přihlášek je do 23.10.2014.

Prosím všechny přihlášené závodníky, aby uváděli do diskuze níže svoje partnery do závodu, abychom si Vás mohli pěkně seřadit. Oba závodníci musí být přihlášeni v systému www.scvm.cz

Během závodu se budete moci spolehnout na realizační tým, který bude připraven Vám pomoci, pokud se ?něco stane?. Telefonní kontakt na ?savety car? dostanete na místě v den závodu spolu s propozicemi.

GPIES tasa!

Finální podoba trasy ZDE!

GPS soubor ke stažení TADY!

KML soubor ke stažení TADY!

Celá trasa bude před závodem spolehlivě vyznačena fáborky a cedulkami, takže nemusíte mít strach, že byste netrefili. Na trase jsou tři přejezdy hlavních silnic (u Jestřabce, na Uhřínovské a u hřbitova na Karlově), doprava řízena na místě nebude, dejte prosím jak během tréninku, tak během závodu pozor!

Veškeré vaše dotazy rádi zodpovíme níže v diskuzi. Na závod a pozávodní párty se těší týmy SCVM.cz a SPORTVM.cz

Diskuze (0)

SPORTVM.cz fandí a podporuje FCVM
Soutěžíme v 13 sportech
Rozehráno bylo již více jak 548 lig / soutěží
A to ve více jak 175 kolech / sezónách
Bylo odehráno celkem 4670 zápasů
Soutěží se zúčastnilo více jak 659 hráčů
A v týmových soutěžích 165 týmů
Rezervace: kde co dnes kolik
Nový rozcestník rezervací sdružuje rezervace z:

Víceúčelové sportoviště za 2. ZŠ River Bowling Charita: skup. cvičení & lez. stěna Squash, badminton, šlapací stroje Na Areálu: Tenis. & Volejbal. kurty Lyžař. & Snb. škola Fajtův kopec Házenkářská sportovní hala